Profesyonel Çeviri

İngilizce Yeminli Tercüme

Tercümanlarımızdan İngilizce yeminli tercüme hizmeti almak için;

Şimdi İletişime Geçin
İngilizce Yeminli Tercüme
İngilizce Yeminli Tercüme

WhatsApp Teklif Hattı

Tıklayın ve WhatsApp ile size özel müşteri temsilcinizden bilgi ve teklif alın.

0(850) 532 58 52

Hemen arayın ve size özel müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alın.

e-Posta Teklif Hizmeti

Taleplerinizi ve belgelerinizi gönderin anında bilgi ve teklif alın.

Google Müşteri Yorumları

ONAT’ı değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

4.9 Ortalama Puan

“İki defa çeviri yaptırdım, kesinlikle çok hızlılar ve inanılmaz yardımcı oluyorlar. Özellikle Mehmet Beye teşekkür ediyorum.”

Seher DENİZ, ★★★★★

“İngilizce, Rusça ve Korece çeviri yaptırdım. Çok memnun kaldım. Zaten puan ve yorumlar çok iyi diye tercih etmiştim. Gerçekten iyilermiş.”

Tolga GEREK, ★★★★★

“Çok güzel ilgi ve alaka, evrakları hızlı ve güvenilir bir şekilde tercüme edilir. Çok memnun kaldım tavsiye ediyorum.”

Marina GUZUN, ★★★★★

ONAT Antalya Tercüme Bürosu

Kızılsaray Mah. Şarampol Cad.

Kişiye Özel Çözüm

Her talebin kişiye özel olduğunun bilinciyle süreç özelleştirmesi sağlıyoruz.

Uzmanlık ve Deneyim

Ön tanımlı prosedürler ve sektörel tecrübemizle zaman ve maliyet riskinizi en aza indiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Her müşterimize özel çözümler sunarak memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

İngilizce Tercüme

İngilizce tercüme hizmetimiz de kaynak metindeki anlam bütünlüğünü koruyarak, hedef dile aktarım işlemini özenle gerçekleştiriyoruz.

İşinizin ve projenizin özel sektörel terminolojisine ve dil becerisine ihtiyaç duyduğu her alanda uzmanlaşmış olan İngilizce tercüme Antalya ekibimiz, titizlikle çalışarak size kaliteli çeviri hizmeti sunar.

İngilizce Tercüme Antalya
İngilizce Yeminli Tercüman

İngilizce Yeminli Tercüman

Onat İngilizce yeminli tercüman ekibimiz, hukuki belgelerden işletme sözleşmelerine, akademik transkriptlerden diğer resmi evraklara kadar çeşitli dokümanların yeminli çeviri işlemini gerçekleştirir. İngilizce tercümanlarımız belgelerinizin yasal gerekliliklere uygun şekilde çevirerek resmi kurumlarda geçerli olmasını sağlar.

İngilizce çevirmenlerimiz tercümesini tamamladığı belgeler, editör kontrolünden sonra size özel süreç yöneticinizin kontrolünden geçerek teslim edilir.

İngilizce Tercüme ihtiyaçlarınıza profesyonel ve kişiye özel çözümlerimiz ile tanışmak için;

Şimdi Arayın

Antalya İngilizce Tercüme Bürosu

Antalya’da faaliyet gösteren İngilizce çeviri firması olarak çeşitli sektörlerdeki metinlerin çeviri işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Antalya İngilizce tercüme bürosunda çalışan ekip arkadaşlarımız, resmi ya da şahsi işlemleriniz için gerekli olan çeviri ihtiyaçlarınızda herhangi bir problemle karşılaşmamanız ve zaman kaybetmemeniz için çeviri sürecinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi sağlar.

On yılı aşkın İngilizce yeminli tercüme deneyimimizle, belgelerinizin doğru ve güvenilir bir şekilde tercüme edilmesini sağlayarak tüm endişelerinizi gideriyoruz.

Antalya İngilizce Tercüme Bürosu
İngilizce Yeminli Çeviri

İngilizce Yeminli Çeviri

Yurt dışı çalışma izni alımı, vatandaşlık işlemleri, ikamet başvurusu gibi resmi onay gerektiren İngilizce yeminli çeviri işlemlerinizi yasa ve mevzuata uygun bir şekilde yeminli tercüman tarafından yapılmasını sağlıyoruz.

İngilizce yeminli çeviri hizmetimiz, her türlü kişisel veya kurumsal tercüme gereksinimini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bireylerden işletmelere kadar herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel ekibimizle size özel çözümler sunuyoruz.

İngilizce Tercüme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Noter onaylı İngilizce tercüme nedir?

Noter onaylı İngilizce tercüme, resmi ve hukuki belgelerin yeminli tercüman tarafından kaynak dilden İngilizce’ye çevrilmesi ve bu çevirinin bir noter tarafından onaylanması sürecidir. Bu sayede belgeleriniz uluslararası arenada kabul görür. Belgelerinizin dünya standartlarında tercüme edilmesini istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngilizce yeminli tercüme fiyatları ne kadar?

İngilizce yeminli tercüme fiyatları, çeviri yapılacak belgenin uzunluğuna, karmaşıklığına ve aciliyetine göre değişiklik gösterir. Noter ve ya apostil onayı gibi ek hizmetler talep edilmesi halinde fiyatlar değişebilir. Detaylı fiyat bilgisi ve ücretsiz teklif için bizimle iletişime geçin.

İngilizce yeminli tercüme işlemimi online olarak yaptırabilir miyim?

Eğer İngilizce yeminli tercüme işlemleriniz resmi onay gerektirmiyorsa online olarak yaptırabilirsiniz. Resmi onay gerektiren belgelerinizi ise gerekli işlemlerini tamamlayarak kargo yoluyla size gönderebiliriz. Bunun için dünyanın her noktasına online hizmet veren Onat Antalya Tercüme Bürosu ile telefon, e-posta, whatsapp gibi alternatif iletişim kanallarını aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngilizce yeminli tercüman ne demek?

İngilizce yeminli tercüman, İngilizce dilinde yazılı ve sözlü çeviri yapma yetkisine sahip, bu konuda yasal yemin etmiş ve belirli bir yeterliliğe ulaşmış kişiyi ifade eder. İngilizce yeminli çevirmenler, noter onayı ile tasdiklenmiş yeminleri sayesinde, çevirilerinin hukuki geçerliliğini ve doğruluğunu garanti altına alır.